Generator Pomysłów. Sieci wsparcia.

Bogatsi w doświadczenie i pomysły i we współpracy z partnerem PCG Polska (który ostatnio był jednym z innowatorów) będziemy poszukiwać pomysłów, które poprawią jakość życia osób starszych.

Rozszerzamy cele i grupę odbiorców z osób starszych zależnych, na szerzej – osoby starsze i zamieniamy się w poszukiwaczy skarbów w jednym z 3 obszarów:

Projektowanie starości – szukamy innowacji, które poprawią jakość życia osób starszych i ich bliskich w domu, pracy, w lokalnej społeczności

Sieci wsparcia – interesują nas pomysły, które uruchomią lokalne i sąsiedzkie sieci wsparcia na rzecz osób starszych lub/i opiekunów rodzinnych, by zmniejszyć poczucie osamotnienia

Uspołecznienie instytucji – sprawią, że instytucje będą mogły oferować bardziej dostępne usługi, współtworzone przez osoby starsze.

Oferujemy wsparcie inkubatora i możliwość zdobycia grantu do 50 tys. złotych.

Będzie mi niezmiernie miło jeśli podzielisz się tą wiadomością z osobami i organizacjami, które mogą być zainteresowane udziałem w konkursie:

Więcej informacji: www.sieciwsparcia.pl

27.08 o godz.12 zapraszamy na pierwsze webinarium dotyczące udziału w programie: https://www.facebook.com/events/656125022002676/

Zapraszamy do śledzenia nas na fb: https://www.facebook.com/TowarzystwoInicjatywTworczychE

 

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.
Skip to content