Porozmawiajmy o…

Szanowni Członkowie Sieci Pozarządowych Instytucji Rynku Pracy, Stowarzyszenie Yava oraz Fundacja Aktywizacja serdecznie zapraszają na seminarium tematyczne „Porozmawiajmy o Programie Aktywizacja i Integracja”.

Program Aktywizacja i Integracja (PAiI) to działania w zakresie aktywizacji zawodowej i integracji społecznej, realizowane przez PUP we współpracy z OPS i NGO. To możliwość realizacji przez Państwa organizacje, działań z zakresu rynku pracy, bez konieczności posiadania statusu Agencji Zatrudnienia.

Seminarium poprowadzą praktycy z Fundacji Aktywizacja, która to w roku 2015 zrealizowała 14 programów PAiI na terenie 7 województw w kraju, obejmując wsparciem 438 osób bezrobotnych. Celem seminarium jest podzielenie się zdobytymi doświadczeniami w realizacji tego Programu. Będziemy odpowiadać na Państwa pytania a przede wszystkim dyskutować, czy warto w ten Program angażować swoją organizację w perspektywie nadchodzącego nowego finansowania.

Ważne informacje

Seminarium odbędzie się 9 marca w godzinach 11:00 – 14:00 w Częstochowskim Centrum Organizacji Pozarządowych ul. Focha 19/21 (Pałac Ślubów) – Sala Błękitna.

Chęć uczestniczenia w seminarium należy zgłaszać mailowo pod adresem dm.szota@gmail.com do dnia 1 marca.

Prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestników oraz nazwy organizacji. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. PIERWSZEŃSTWO DLA CZŁONKÓW SIECI!

Zapraszamy serdecznie!

Dodatkowe materiały

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.
Skip to content