Cztery Żywioły Duszy

Ulotka Kampanii Społecznej „Żywioły Duszy”

Logo Kampanii Żywioły Duszy

 

Kampania społeczna „ŻYWIOŁY DUSZY” została stworzona z myślą o wsparciu osób z zaburzeniami psychicznymi i towarzyszyć jej będzie dyskusja, akcje, imprezy, warsztaty na temat kluczowych elementów zdrowia psychicznego oraz form terapii pomagających w integracji społecznej osób chorujących psychicznie. Osoby z problemami psychicznymi są często odrzucane przez społeczeństwo, kontaktom z chorymi nierzadko towarzyszy lęk, niepokój, zakłopotanie. Postawa taka
wynika z braku odpowiedniej wiedzy, jak zachowań się w stosunku do chorego i może potęgować u niego uczucie opuszczenia, niechęci oraz wpływać na dalsze unikanie kontaktów z otoczeniem. W celu zwrócenia większej uwagi na problematykę zdrowia psychicznego zostanie zainaugurowana Kampania społeczna „Żywioły Duszy”. Osoby z zaburzeniami psychicznymi często niesłusznie podlegają wykluczeniu społecznemu. Ufamy, że dzięki naszej inicjatywie wpłyniemy na zwiększenie świadomości w zakresie problemów z jakimi one się borykają, zmieniając tym samym poziom ich społecznej akceptacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.
Skip to content